TORBY I ORGANIZERY

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Torba do wózka organizer dla mamy jest niezastąpiona podczas spacerów, podróży i nie tylko. Dzięki swojemu rozmiarowi i kieszeniom w środku jak i na zewnątrz pozwoli zachować porządek. Przede wszystkim pomieści wszystkie niezbędne akcesoria. Co najważniejsze pasuje do każdego wózka ponieważ posiada uniwersalne mocowanie za pomocą pasków na tzw pentelkę.

Zastosowaliśmy pasek z regulacją dzięki czemu można także nosić ją wygodnie na ramieniu.

W związku z tym że do produkcji użyto tkaniny wodoodpornej można bez obaw używać jej w czasie deszczu. Nie grozi nam przesiąkanie materiału a tym samym uszkodzenie zawartości.

Przede wszystkim starannie uszyta z wytrzymałej tkaniny wodoodpornej, łatwej w utrzymaniu czystości. W razie potrzeby można prać w pralce(temp 30 st o max 800 obrotów). Wewnątrz torby zastosowaliśmy grubą bawełnę , odporną na przecieranie, dzięki czemu torba będzie służyć przez długi czas. Ze względu na ciekawy krój oraz niewielki rozmiar, jest pojemna i wygodna w użytkowaniu. Pełna praktycznych rozwiązań, dzięki którym nie tylko sprytnie posegregujesz niezbędne akcesoria malucha, ale też swoje rzeczy, bez których nie wychodzisz z domu. Oprócz komory głównej, zapinanej na zamek , mamy  do dyspozycji wiele mniejszych i większych kieszonek – wewnątrz i na zewnątrz – to idealne rozwiązanie, by w razie potrzeby wszystko szybko odnaleźć.

Zawsze produkujemy z wyjątkowych materiałów, trwałych, mocnych, bezpiecznych. Wyróżnia nas także oryginalne wzornictwo, ponieważ wzory na naszych tkaninach są unikalne tzn projektowane dla Amali.pl.  Zapewnia to dużą oryginalność naszym produktom.